bezchmurnie
18°
18°
środa
Reklama
policja.pl
Znęcał się nad żoną…posiedzi w areszcie
15 kwietnia 2020 r. | 16:22
0

Decyzją częstochowskiego sądu 63-letni mieszkaniec gminy Miedźno najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad żoną został zatrzymany przez kłobuckich policjantów po kolejnej awanturze jaką wszczął pokrzywdzonej. W przeszłości był już karany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.

W sobotę policjanci z kłobuckiej komendy zostali wezwani na interwencję w związku z awanturą domową. Na miejscu mundurowi zastali 63-letniego mieszkańca gminy Miedźno oraz jego żonę. W tym dniu była to już druga interwencja wobec tego awanturnika, któremu mundurowi w konsekwencji założyli niebieską kartę, a następnie go zatrzymali. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Podejrzany w przeszłości był już karany za znęcanie się nad osobą najbliższą a kilka dni wcześniej opuścił areszt. Oprawca domowy po opuszczeniu aresztu nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, ubliżał i poniżał swoją ofiarę a także pluł kobiecie w twarz i groził pozbawieniem jej życia. Częstochowski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, który spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *