zachmurzenie duże
środa
Reklama
gov.pl
Znamy składy osobowe komisji wyborczych w gminie Miedźno
19 czerwca 2020 r. | 12:36
0

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Udało się zebrać wszystkie komisje.

Skład komisji w gminie Miedźno znajdziecie poniżej:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (stołówka), ul. Szkolna 1, 42-120 Miedźno:
1. Magdalena Drewniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Waleńczów
2. Elżbieta Maria Kmieć, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
3. Elżbieta Marzena Kopera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Miedźno
4. Magdalena Ewa Kowalczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Rędziny
5. Marta Anna Kowalik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Miedźno
6. Magdalena Jolanta Makles, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
7. Daria Anna Piątek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
8. Ewelina Szczypior, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
9. Kinga Weronika Żurkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna), ul. Szkolna 1, 42-120 Miedźno:
1. Magdalena Kmieć, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
2. Izabela Karolina Krynicka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
3. Elżbieta Teresa Makles, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wapiennik
4. Kamila Katarzyna Nogal, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
5. Paulina Marta Soboniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
6. Renata Syguda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
7. Sylwia Maria Szczypiór, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Borowa
8. Monika Iwona Trzepizur, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kołaczkowice
9. Jacek Wiesław Żurkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Kłobuck

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej), ul. Szkolna 1, 42-120 Miedźno:
1. Klaudia Anna Bęben, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Borowa
2. Małgorzata Danuta Bęben, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Borowa
3. Patrycja Aleksandra Drabczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
4. Anna Barbara Jurczyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
5. Kamila Katarzyna Olczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Przystajń
6. Karolina Natalia Randak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Wrzosy
7. Robert Łukasz Soboniak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
8. Ada Kinga Taranek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Miedźno
9. Agnieszka Wierus, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (hala sportowa), Ostrowy nad Okszą ul. Szkolna 6, 42-120 Miedźno:
1. Jolanta Agnieszka Halkiewicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Ostrowy nad Okszą
2. Ilona Małgorzata Kasprzyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ostrowy nad Okszą
3. Kacper Zbigniew Leszczyniak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Władysławów
4. Damian Jan Popęda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Zawady
5. Urszula Puchała, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Łobodno
6. Beata Elżbieta Sobieraj, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ostrowy nad Okszą
7. Ewa Stachera, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Nowa Wieś
8. Małgorzata Zofia Tutak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
9. Krystian Zielonka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Ostrowy nad Okszą

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (sala nr 7 - mała sala gimnastyczna), Ostrowy nad Okszą ul. Szkolna 6, 42-120 Miedźno:
1. Agnieszka Magdalena Borowik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
2. Grażyna Agata Borycka, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ostrowy nad Okszą
3. Magdalena Izabella Garbacz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Borowa
4. Aneta Kilan, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rębielie Królewskie
5. Daria Dagmara Murlak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Władysławów
6. Kornelia Popęda, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Zawady
7. Anna Sobieraj, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Ostrowy nad Okszą
8. Marta Ludwika Tutak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
9. Wioletta Wypych, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mokrej, Mokra 194, 42-120 Miedźno:
1. Wiktoria Chądzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Dąbrówka
2. Ilona Monika Jędryszczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kłobuck
3. Kacper Rafał Kukułka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Ostrowy nad Okszą
4. Leszek Piotr Mielczarek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Mokra
5. Dominik Jerzy Ogrodnik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Złochowice
6. Daria Monika Osiewacz-Makles, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wapiennik
7. Kinga Magdalena Ślązak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Mokra

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Ochotnicza Straż Pożarna, Borowa ul. Główna 68, 42-120 Miedźno:
1. Joanna Magdalena Dąbrowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Borowa
2. Maja Anna Delczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Więcki
3. Angelika Natalia Depta, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
4. Mariola Gmyrek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Borowa
5. Katarzyna Pierz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Łobodno
6. Katarzyna Płusa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kłobuck
7. Katarzyna Barbara Tałajczyk-Gaudzińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Miedźno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Świetlica, Władysławów ul. Turystyczna 122, 42-120 Miedźno:
1. Anna Helena Chudaszek, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Miedźno
2. Ewa Iwona Frączyńska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
3. Anna Mazik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rębielice Szlacheckie
4. Kamila Postawa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Wąsosz Górny
5. Wiktoria Wanda Sołowiej, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Władysławów
6. Ewa Tutak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Władysławów
7. Marta Aleksandra Wydmuch, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Władysławów

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.