zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
fot. OSP Ostrowy nad Okszą
Wypadek na drodze z Ostrów do Nowej Wsi. Jedna osoba zabrana do szpitala
17 kwietnia 2023 r. | 15:21
0

W niedzielę, 16 kwietnia około godziny 18.10 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego miało dojść na drodze pomiędzy miejscowościami Ostrowy nad Okszą a Nową Wsią w gminie Kłobuck. Na miejsce skierowano policjantów z kłobuckiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że 19-letni kierowca skody – mieszkaniec powiatu wieluńskiego, jadąc w kierunku miejscowości Nowa Wieś na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze drogi, po czym wywrócił pojazd na prawy bok. Kierowca skody był trzeźwy.

Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznała 17-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Młoda kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Sprawą zajmują się teraz policjanci z kłobuckiej komendy, natomiast po uzyskaniu precyzyjnych informacji na temat tego jakich obrażeń ciała doznała 19-latka, sprawa będzie zakwalifikowana jako wypadek lub jako kolizja drogowa. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *