zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Wybory samorządowe: W gminie Miedźno może być różnie
05 kwietnia 2024 r. | 18:40
2

W niedzielę, 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać nowego burmistrza, radnych miejskich, radnych powiatowych oraz radnych sejmiku województwa śląskiego.

W ocenie redakcji w gminie Miedźnie może być różnie. Znaczna część mieszkańców chce zmian i pozycja Piotra Derejczyka jest mocno zagrożona. O tym czy Ewelina Stobiecka zostanie nowym wójtem, zadecydują niezdecydowani wyborcy.

W wyborach do Rady Powiatu Kłobuckiego mandaty powinni zdobyć następujący kandydaci: Agnieszka Związek (Prawo i Sprawiedliwość), Marek Sawicki (Trzecia Droga), Kamila Nowak (Koalicja Obywatelska) i Karol Wers (KWW Razem Możemy Więcej Koalicja Samorządowa).

W wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego mandaty "powędrują" do: Mariusza Trepki (Prawo i Sprawiedliwość), Stanisława Gmitruka (Trzecia Droga), Eweliny Balt (Lewica) i Bartłomieja Sabata (Koalicja Obywatelska).

Wybory samorządowe odbędą się już w najbliższą niedzielę. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wybory samorządowe: W gminie Miedźno może być różnie”

 1. mieszkaniec pisze:

  Derejczyk naobiecywał tyle że starczyłoby jeszcze na 6 kandydatów

  A przy okazji nakłamał żeby zdyskredytować przeciwnika.

  9
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Kamila Nowak nie ma realnych szans na wygraną. Nikt jej praktycznie nie zna, nie angażowała się w życie gminy, nigdzie nie działała w gminie więc szanse ma zerowe niestety. Jej wiek też nie jest atutem

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *