zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Wójt ukrywa wielomilionowe wydatki
09 października 2020 r. | 13:24
2

Wójt Piotr Derejczyk próbuje wszystkiego, by nie udostępnić rejestru wydatków gminy Miedźno. Rejestr taki bez większych problemów może wygenerować w programie komputerowym. Według Wójta tego rodzaju praca zajmie pracownikowi kilkadziesiąt godzin i nie chce jej udostępnić. Dlaczego? Dlatego, że znajdują się tam wydatki, które nie są wygodne dla gminy.

Co konkretnie ukrywa Piotr Derejczyk? Jeszcze tego nie wiem... Wiem natomiast, że kolejny raz przegrał ze mną przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie w tej sprawie.

Poniżej decyzja SKO.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wójt ukrywa wielomilionowe wydatki”

  1. mieszkaniec pisze:

    Niedawno sadziłem że jesteśmy na początku końca dominacji Piotra D. Teraz myślę że jego koniec jest szybszy niż mi się wydawało. Z drugiej strony myślę sobie jak to jest możliwe aby takie sytuacje miały miejsce.
    Co się odwlecze to nie uciecze.

  2. Kisiel pisze:

    Brawo Panie Pawle😉. Miejmy nadzieje, że w końcu Wójt będzie musiał udostępnić te dla siebie niewygodne wydatki😉 Pewnie większość mieszkańców czeka na tą informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *