zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
UG
Urząd podsumował sprzedaż węgla
18 stycznia 2023 r. | 10:00
0

Urząd Gminy Miedźno podsumował sprzedaż węgla w 2022 roku. Na terenie Gminy Miedźno jest około 2000 gospodarstw domowych. W pierwszej turze złożonych zostało 465 wniosków o preferencyjny zakup węgla. 444 z nich zostały pozytywnie rozpatrzone, natomiast 21 złożyły osoby nieuprawnione z uwagi brak podstaw do wypłaty dodatku węglowego (inny rodzaj opału w gospodarstwie domowym) oraz niezamieszkiwanie na terenie naszej gminy. Urząd odnotował ponadto 5 zdublowanych wniosków. W międzyczasie 58 osób zrezygnowało z zakupu.

Łącznie urząd dostarczył surowiec do 359 gospodarstw domowych. Wniosków opłaconych jest natomiast 371. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *