zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Urząd ma podpisaną umowę, ale mi nie pokaże
10 lutego 2021 r. | 13:56
3

Wygląda to co najmniej "bardzo dziwnie". Wniosłem do Urzędu Gminy Miedźno o przesłanie podpisanej umowy z firmą Kingmaker Sp. z o.o. (firma ta miała m.in. prowadzić facebooka urzędowi), która była podpisana przez wykonawcę, czyli firmę Kingmaker Sp. z o.o. Umowa ta miała zostać zawarta 21 września 2020 roku.

Przypominam, że 21 stycznia 2021 roku urząd przesłał mi umowę, która nie była podpisana właśnie przez wspomnianą firmę.

W odpowiedzi na mój wniosek z 21 stycznia 2021 roku (w odpowiedzi na pismo nr RO.1431.120.2020 z 21 stycznia 2021 roku, wnoszę o informację, czy gmina nie posiada podpisanej umowy przez wykonawcę? Otrzymałem dokument, który nie jest podpisany przez obie strony. Wnoszę o przesłanie prawidłowej umowy z podpisami obu stron), Anna Kuras z urzędu stwierdziła: "Odpowiadając na Pana pismo z dnia 21 stycznia 2021 r. informuję, że urząd dysponuje umową podpisaną przez wykonawcę. Jednocześnie informuję, że w odpowiedzi na wniosek z dnia 23 października 2020 r. otrzymał Pan treść umowy zawartej ze spółką Kingmaker w dniu 21 stycznia 2021 r.".

Wniosłem o ponowne wysłanie umowy podpisaną przez obie strony.

Dodam tylko, że jeden z mieszkańców, który również w tym samym czasie wystąpił o umowę z tą firmą, podobnie jak ja, otrzymał umowę podpisaną tylko przez gminę.

Jeżeli umowa, według stanu na 21 stycznia 2021 roku, nie była podpisana przez obie strony, to na jakiej podstawie firma ta wystawiała faktury, a urząd zlecał przelewy?

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Urząd ma podpisaną umowę, ale mi nie pokaże”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ojj co się dziwić. W urzędzie gminy pracują krasnoludki 😂😂

  15
 2. PanDa pisze:

  Co się dzieje w urzędzie gminy zostaje w urzędzie 😜

  10
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Dzisiaj jeden z mieszkańców pytał sie: Kiedy wywożą wójta?
  Odpowiedziałem że pewnie na wiosnę

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *