zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
Reklama
mccain-foodservice.pl
Ukradł chipsy. Posiedzi rok w więzieniu
17 marca 2023 r. | 16:01
0

Oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z kłobuckich sklepów samoobsługowych. Dzielnicowi szybko ustalili i namierzyli sprawcę, na którego za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny. Jednak jak się okazało sklepowy złodziej był również poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży chipsów, do której doszło w jednym ze sklepów samoobsługowym na terenie Kłobucka. Zgłaszająca pracownica marketu zrelacjonowała, że mężczyzna wyszedł ze sklepu jak gdyby nigdy nic, mimo że za nim wybiegła i zwróciła mu uwagę. Na miejsce skierowano kłobuckich dzielnicowych – asp. Bartłomieja Macherzyńskiego oraz asp. Mariusza Tałaja, którzy po przejrzeniu monitoringu rozpoznali w sprawcy osobę poszukiwaną. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 4 miesięcy. Jednak dzięki szybkiej reakcji, mundurowi namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży, który na podstawie Polecenia Doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, był poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. W związku z tym 43-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Wcześniej jednak „uregulował” rachunek za skradzione chipsy, a mundurowi za popełnione wykroczenie nałożyli na mężczyznę mandat karny. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *