zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Uchwała Rady Gminy Miedźno niezgodna z Konstytucją RP!
27 listopada 2020 r. | 13:28
3

Wojewoda Śląski nie ma litości dla Rady Gminy Miedźno. Jeszcze jedna uchwała została unieważniona. Tym razem chodzi o uchwałę nr 162/XIX/2020 Rady Gminy Miedźno z dnia 15 października 2020 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Miedźno.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Poniżej rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Uchwała Rady Gminy Miedźno niezgodna z Konstytucją RP!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Wstyd !!!

  10
 2. mm pisze:

  Prawnik współpracujący z gminą powinien oddać kasę. A wójt zwrot pieniędzy gminnych za studia skoro niczego się nie nauczył i nie potrafi dopilnować prostych spraw. Chwila ciszy nad radą gminy i jej przewodniczącym.

  14
 3. Obserwujacy pisze:

  Takie oto mądre ludzie rządzą gminą – studia za pieniądze są tego efektem zaorać i posadzić kapustę mniej głąbów będzie. Wstyd, porażka, masakra. Władza rządząca wyjdzie niebawem wszystkim bokiem, będzie płacz bieda i podzielone społeczeństwo. Najdroższa władza w powiecie masę zbędnych stanowisk urzędniczych a efekt poniżej zera, oto całe dobro wspólne ponad prawem i z wyciągniętą ręka do suwerena
  Brawo Wy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *