zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
fot. facebook.com/pg/KS-Grom-Miedźno-638989029475106
Szykuje się piknik sportowy z okazji 50-lecia Gromu Miedźno
05 sierpnia 2022 r. | 14:05
0

Klub Sportowy „Grom” w Miedźnie złożył w urzędzie wniosek o wsparcie pikniku sportowego z Gromem z okazji jubileuszu 50-lecia K.S. Grom Miedźno.

Piknik miałby odbyć się w sobotę 27 sierpnia 2022 roku. Organizacja pikniku sportowego ma na celu uczczenia 50-lecia funkcjonowania K.S. Grom Miedźno. Jest to pierwsza część obchodów jubileuszowych. Druga część, w formie oficjalnej gali planowana jest na listopad 2022 r.

Zadanie będzie skierowane do mieszkańców Gminy Miedźna a nade wszystko dla mieszkańców Sołectwa Miedźno. W godzinach rannych i popołudniowych odbędą się turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych będą dostępne także atrakcje w postaci dmuchawców czy pokazów żonglerki piłkarskiej. Członkowie stowarzyszenia przygotują także liczne konkursy dla dzieci i dorosłych.

W godzinach popołudniowych odbędą się zawody piłkarskie z udziałem seniorów natomiast w godzinach wieczornych zabawa taneczna na świeżym powietrzu.

Klub na ten cel potrzebuje 10 000 zł.

Szczegóły oferty znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *