zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Straciła prawo jazdy i zapłaciła 1500 złotych mandatu
04 lutego 2022 r. | 14:23
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. W czwartek 3 lutego, w Wąsoszu Górnym mundurowi namierzyli porsche, które na ul. Zamojskiego jechało z prędkością 103 km/h. Kierowcą okazała się mieszkanka Częstochowy, która za znaczne przekroczenie prędkości straciła prawo jazdy na trzy miesiące i otrzymała punkty karne, a także została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

W miniony czwartek 3 lutego, policjanci z kłobuckiej drogówki kontrolowali prędkość na ulicy Zamojskiego w Wąsoszu Górnym (gmina Popów). Około godziny 9.35 mundurowi namierzyli porsche, które zdecydowanie za szybko przejeżdżało przez tą miejscowość. Urządzenie pomiarowe wskazało, że samochód poruszał się z prędkością 103 km/h, a więc o wiele za szybko jak na teren zabudowany, na obszarze którego obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Podczas kontroli okazało się, że samochodem kierowała mieszkanka Częstochowy. W związku ze znacznym przekroczeniem prędkości, kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące, została ukarana mandatem karnym w kwocie 1500 złotych, a na jej konto dopisano punkty karne. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *