rozproszone chmury
Sprostowanie
15 lutego 2021 r. | 13:05

2 odpowiedzi na “Sprostowanie”

1. mieszkaniec pisze:

W uzasadnieniu wójta czytamy: Wójt nie podejmował żadnych działań…. w kierunku podwyższenia podatku…..
    Wójt nie podejmował również żadnych działań aby ten podatek pozostawić na poprzednim poziomie lub zmniejszyć. Dlaczego nie złożył projektu uchwały o obniżenie podatku Dla wójta taka sytuacja jest bardzo wygodna zawsze jest na kogo zwalić winę. W tym przypadku na radę. Dziwie się tylko przewodniczącemu, że daje tak sobą pomiatać.

Wójt pisze że radni wiedzieli o podwyższeniu podatków. To bardzo dziwna historia, bo osobiście rozmawiałem z trzema radnymi i powiedzieli ze nic nie wiedzą o podwyżce. Jak informacje są przekazywane miedzy wierszami to jak to coś można wyczytać.

2. bezradny pisze:

A ja przewodniczącemu sie nie dziwię bo on jeszcze nie zajarzył o co chodzi