zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Specyficzny sposób zarządzania gminą przez Piotra Derejczyka
12 maja 2021 r. | 12:24
4

Wójt Piotr Derejczyk w bardzo specyficzny sposób zarządza gminą. Derejczyk bez żadnego rozeznania, bez żadnych zapytań ofertowych, podpisał umowę z firmą nie mającą żadnego doświadczenia, założoną 19 dni wcześniej, na obsługą gminy Miedźno na facebooku, biurem prasowym oraz zapewnienia gminie serwis foto - potwierdziła mi to Daria Piątek, Podinspektor Referacie Organizacyjny Urzędu Gminy Miedźno.

Gmina za tę usługę zapłaci firmie Briefing Sp. z o.o. 40 590 zł. Właścicielami firmy są Adrian Biel i Piotr Biernacki, znani z gminy Panki właściciele gazetki "w pankach".

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Specyficzny sposób zarządzania gminą przez Piotra Derejczyka”

 1. Gość spod GS-u pisze:

  To co tero radny Zielonka mo powiedzieć w robocie jak go spytajom co tam się odwala .Jak mo wytłumaczyć działanie wójta w ty sprawie. Co łun powi o tym że tyle pinindzy idzie na tak mało doświadczonom firme ?
  Dejta jusz spokuj wyrzućta te papiry do kosza !

  42
  59
 2. mieszkaniec pisze:

  Teraz juz wiem dlaczego radny Zielonka nie zabierał głosu przez całą kadencję.

  24
  37
 3. Vladek pisze:

  Piękny dzionek mamy dziś
  Naszym hasłem…

  ⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐

  Vlad Palownik Wam to mówi

  21
  55
 4. Mieszkanka Miedźna pisze:

  Ależ nie bądźmy tacy czepialscy. Przecież wójt to wykształcony i nieomylny człowiek. Podejmuje decyzje i – jak sam twierdzi – ponosi za nie “odpowiedzialność”. My tylko za nie płacimy. Płacimy za decyzje, wykształcenie, wójta hojność wobec tych lojalnych i bezkrytycznych, jego wynagrodzenie, spory sądowe będące konsekwencją tych bezprawnych decyzji, które – jak wójt mówi “dzisiaj podjąłby je jeszcze raz” itd… Ale przecież to, że za to płacimy, nie daje nam prawa, aby krytykować wójta! Przecież – jak podkreśla wójt na każdym kroku – wybrali go ludzie!!! Wydaje się być przekonany (świadczą o tym jego śmiałe poczynania), że ten fakt obdarzenia go przez wyborców zaufaniem daje mu prawo do robienia, co tylko mu się podoba. A my wymagamy, żeby go to do czegoś zobowiązywało??? No bez przesady! Dejta jusz spokuj!

  16
  32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *