zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Ruszają konsultacje w sprawie opłat za ścieki
12 marca 2021 r. | 13:28
2

Szykują się konsultacje społeczne dotyczące górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Gminy Miedźno.

Konsultacje odbędą się od 17 do 28 marca.

Opinie i uwagi wnoszone na piśmie należy składać w Urzędzie Gminy Miedźno lub przekazać drogą elektroniczną na adres ug@miedzno.pl.

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ruszają konsultacje w sprawie opłat za ścieki”

  1. INSPEKTOR pisze:

    Gdzie kurwa byli radni jak gmina Miedźno sprzedała nie swoje tylko mieszkańców wodociągi za które tak na prawdę zapłacili….. Gdzie byli radni jak kilka miesięcy temu gmina wysyłała pisma z nakazem zapłaty za to ze Twoje gówno powędruje na Borowe, ile wtedy gmina zarobiła na tym ??? jeszcze Cię straszyli ze musisz się podłączyć ,
    Radni udawają, ze coś robią, a tak na prawdę mają gdzieś mieszkańców, ważne tylko zeby dietę pobrać ….. CH Wam w dupę

    13
  2. mieszkaniec pisze:

    Artykuł jest niby o ściekach a tak naprawdę chodzi o śmieci. W projekcie uchwały jest pkt. o śmieciach. Czyżby znowu w górę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *