zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Rozpoczyna się remont siedziby Gromu Miedźno
28 stycznia 2022 r. | 14:16
1

Mamy to! Nasza siedziba przejdzie modernizację zaplecza socjalnego i sportowego - poinformował Grom Miedźno. Już niedługo rozpoczną się prace remontowe. Inwestycja ta jest możliwa dzięki zwycięskiemu projektowi zgłoszonemu przez nasz klub w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Projekt ma na celu stworzenie przestrzeni do integracji wszystkich pokoleń. Do tej pory w naszej miejscowości nie było miejsca, w którym mieszkańcy mogliby wspólnie spędzać czas. Z pomieszczeń będą mogli korzystać nie tylko członkowie naszego klubu i ich rodziny, ale każdy mieszkaniec Miedźna. W siedzibie będzie przeprowadzony remont kuchni i łazienek, wymienione drzwi wejściowe, a także odmalowane wszystkie pomieszczenia dodatkowo zostaną zakupione krzesła, stoły i sofa. /Grom Miedźno/Jedna odpowiedź do “Rozpoczyna się remont siedziby Gromu Miedźno”

  1. mieszkaniec pisze:

    Już to widzę jak mieszkańcy Miedźna będą chodzić do siedziby klubu żeby posiedzieć ,porozmawiać itd.Czas świetlic umarł śmiercią naturalną już ze czterdzieści lat temu.Trzeba na coś wydać pieniądze do wydawają .Jedynie ci co są blisko klubu tj.działacze piłkarze i koledzy będą mieli okazję wypić w kulturalnych warunkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *