zachmurzenie duże
-2°
-2°
poniedziałek
Reklama
Remont w budynku Gromu Miedźno
18 kwietnia 2022 r. | 09:15
1

Członkowie Klubu Sportowego GROM Miedźno oraz mieszkańcy gminy mogą już korzystać z odnowionego zaplecza socjalnego i sportowego budynku. Remont został zrealizowany dzięki projektowi KS GROM Miedźno nagrodzonemu w dobrosąsiedzkim programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

KS GROM Miedźno zrealizowało modernizację zaplecza sportowego i socjalnego swojej siedziby. Projekt miał na celu stworzenie przestrzeni do integracji wszystkich mieszkańców bez względu na wiek. Do tej pory w Miedźnie nie było miejsca, w którym mieszkańcy mogliby wspólnie spędzać czas. W siedzibie został przeprowadzony remont kuchni i łazienek, wymienione drzwi wejściowe, a także odmalowane wszystkie pomieszczenia, dodatkowo zakupiono krzesła, stoły i sofę.Jedna odpowiedź do “Remont w budynku Gromu Miedźno”

  1. Xxx pisze:

    A w jakim to celu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *