zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
UG Miedźno
Radni zgodzili się na bezpłatne przekazanie działki w Ostrowach pod budowę bloków
28 września 2022 r. | 13:49
2

Rada Gminy Miedźno podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie przez Gminę Miedźno wkładu niepieniężnego do SIM Śląsk Północ sp. z o.o. w postaci prawa własności nieruchomości zlokalizowanej w Ostrowach nad Okszą przy ul. Chabrowej.

Gmina na rzecz spółki, której prezesem jest była sekretarz gminy Miedźno, a obecnie dyrektor urzędu gminy Miedźno, Agnieszka Związek, przekaże prawa własności nieruchomości położonej w Gminie Miedźno w miejscowości Ostrowy nad Okszą przy ul. Chabrowej, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 988/3, obręb Ostrowy o powierzchni 0,0218 ha, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kłobucku prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ2C/00022340/4, w celu realizacji inwestycji polegającej na wybudowaniu budynku wielorodzinnego.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Radni zgodzili się na bezpłatne przekazanie działki w Ostrowach pod budowę bloków”

  1. mieszkaniec pisze:

    Czy te będą mieszkania służbowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *