zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Radni podjęli kolejną uchwałę niezgodną z Konstytucją RP!
13 stycznia 2023 r. | 11:45
1

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Miedźno. Tym razem chodzi o uchwałę nr 287/XL/2022 Rady Gminy Miedźno z dnia 30 listopada 2022 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Miedźno oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Radni podjęli kolejną uchwałę niezgodną z Konstytucją RP!”

  1. mieszkaniec pisze:

    Dlaczego ktoś złośliwie zamieszcza zdjęcie pana przew. zawsze jak jest informacja o jakimś bublu prawnym Rady Gminy. Przecierz p. przewodniczący nie ma z tym nic wspólnego on nawet nie ma świadomości że takie uchwały były procedowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *