zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Policyjne motocykle na drogach powiatu kłobuckiego
30 marca 2022 r. | 14:02
0

Od wczoraj na drogach powiatu można spotkać mundurowych z kłobuckiej drogówki, którzy wraz z nadejściem wiosny ruszyli w patrol na motocyklach. Policjanci na motorach przede wszystkim patrolują najbardziej ruchliwe trasy czuwając nad bezpieczeństwem innych uczestników ruchu drogowego. Z całą pewnością ich obecność na drodze mobilizuje innych kierowców, do poruszania się zgodnie z przepisami.

Wraz z nadejściem wiosny wzrosła temperatura oraz pojawiły się słoneczne dni, które sprawiły, że na drogach powiatu kłobuckiego widzimy coraz więcej miłośników jednośladów. Od wczoraj na drogach powiatu można również spotkać mundurowych z kłobuckiej drogówki, którzy ruszyli w patrol na swoich motocyklach. Policjanci na motorach przede wszystkim patrolują najbardziej ruchliwe trasy czuwając nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Z całą pewnością ich obecność na drodze mobilizuje innych kierowców, do poruszania się zgodnie z przepisami. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *