zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Pijany 36-latek jechał ciągnikiem na ul. Częstochowskiej w Miedźnie
13 września 2023 r. | 12:43
0

Na ulicy Częstochowskiej w Miedźnie zatrzymano pijanego kierowcę. To 36-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, kierowca ciągnika siodłowego marki Mercedes wraz z naczepą, który został zatrzymany do kontroli około godziny 5.25.

W trakcie badania stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że w jego organizmie było ponad promil alkoholu. Na miejscu policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, natomiast jego sprawą będą zajmować się teraz kryminalni. Po usłyszeniu zarzutów karnych mężczyzna będzie musiał liczyć się z surowymi konsekwencjami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi między innymi wysoka grzywna, orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz więzienie. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *