zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Oświadczenie Wójta Gminy Miedźno
25 lutego 2022 r. | 13:26
0

Wczoraj Wójt Gminy Miedźno wydał oświadczenie w związku z wojną na terenie Ukrainy.

Pełna treść oświadczenia znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dzisiaj w nocy, o godz. 3.45 wojska Federacji Rosyjskiej rozpoczęły inwazję wojskową na Ukrainę, kwestionując w ten sposób prawo Narodu Ukraińskiego do wolności, suwerenności i swobodnego wyboru drogi rozwoju państwowości. Doszło do ataków rakietowych na budynki wojskowe i lotniska w Kijowie oraz Charkowie.

Wójt Gminy Miedźno Piotr Derejczyk, Rada Gminy Miedźno oraz mieszkańcy okazują solidarność z Ukraińcami! Kierujemy wyrazy wsparcia do wszystkich naszych przyjaciół, a w szczególności mieszkańców i władz naszej gminy partnerskiej Piaskówka (Piskivka) w obwodzie kijowskim. Jesteśmy z Wami!

Wójt Gminy Miedźno
Piotr Derejczyk

Przewodniczący Rady Gminy Miedźno
Zdzisław BębenDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *