zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Wikiwand
Ograniczenia w pracy Starostwa Powiatowego w Kłobucku
07 lutego 2022 r. | 12:40
0

Nie ma żadnej informacji o zmianach w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Wręczyca Wielka. Jest natomiast informacja o ograniczeniu w przyjmowaniu petentów przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

25 stycznia br. starostwo wróciło do limitowanej obsługi mieszkańców. Polega ona na tym, że osoby obsługiwane, muszą pobrać na portierni "numerki”, które będą dla nich przepustkami, upoważaniającymi do wejścia do wybranej komórki urzędu.

Kolejna osoba będzie mogła wejść, po zwrocie "numeru" na portiernię, przez osobę już obsłużoną i opuszczającą urząd.
Przypominamy, że warunkiem koniecznym, do wejścia do budynku, jest używanie maseczki (lub jej substytutu) zakrywającej usta i nos oraz zdezynfekowanie dłoni.

Ruch interesantów będzie nadzorowany przez pracownika Starostwa, który m.in. sprawdzi czy osoby załatwiające sprawę, spełniają warunki podane w niniejszym ogłoszeniu, wynikające z procedur opracowanych przez polskie organy sanitarne, służące walce z epidemią COVID-19 oraz przeciwdziałające jej rozprzestrzenianiu się.

Jednocześnie zachęcamy, tam gdzie to możliwe, do dokonywania uzgodnień oraz załatwiania spraw urzędowych w komórkach Starostwa poprzez kontakt telefoniczny lub w formie procedury elektronicznej, poprzez stronę internetową.

Przypominamy o bezwzględnym nakazie zasłaniania ust i nosa w pomieszczeniach urzędu, przez interesantów z zewnątrz.

Zasady powyższe nie dotyczą Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego, mieszczącego się w Kłobucku na ul.Skorupki 46. Obsługa w tym Wydziale jest również limitowana ale odbywa się na podstawie wcześniejszych zapisów dokonywanych poprzez stronę internetową pod adresem:

https://www.bezkolejki.eu/powiatklobucki

lub telefonicznie, pod numerami:
(34) 321 45 00 – centrala, rejestracja pojazdów
511 182 634 - rejestracja pojazdów
(34) 321 45 02 - zarządzanie ruchem na drogach
(34) 321 45 07 - prawo jazdy
(34) 321 45 08 - transport, ośrodki szkolenia kierowców, stacje kontroli pojazdów
(34) 321 45 09 - Naczelnik Wydziału Komunikacji i TransportuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *