zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Ciesielski najgorszy
29 maja 2022 r. | 08:55
3

874 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Mirosław Zielonka. Najgorszym Zbigniew Ciesielski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Ciesielski najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Mirosław Zielonka najlepszy. Jestem za !!!

  3
  5
  • Mieszkańcy pisze:

   Ile wniosków, zapytań i interpelacji złożył dotychczas radny Zielonka. ?
   Jakie inwestycje lub inne korzyści dla gminy, powstały z powodu osobistego zaangażowania się radnego Zielonki.?

   4
   1
 2. INSPEKTOR pisze:

  Oni wszyscy są do wymiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *