zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!
05 października 2020 r. | 13:05
6

2015 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Piotr Wawrzyniak. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Piotr Wawrzyniak najlepszym radnym – rady który milczy na sesji.
  Wyborcy Pana Wawrzyniaka!!! Czy ten radny reprezentuje wasz głos? Z tego co wiem to nie koniecznie.
  Jeżeli na sesjach milczy, tzn że uważna że wszystko jest w najlepszym porządku. Gdzie mieszkańcy maja oświetlenie uliczne, komunikację chodniki, jak sa załatwiane sprawy w urzędzie? Ile płacicie za śmieci?
  Kto głosował za podniesieniem podatków? – radny Wawrzyniak.
  Kto głosował za nieobniżeniem diet radnym w zamian za niższe śmieci?- radny Wawrzyniak
  Kto był przeciwko przeprowadzeniu kontroli dot. darów OSP Miedźno? radny Wawrzyniak
  Radny który głosuje tak jak wójt chce, co jest dziwne w tym głosowania, gdyż wójt był najgorszy.

  12
  1
 2. Miruś pisze:

  Radny zapewne mocno wziął sobie do serca ruskie powiedzenie ,,Ciszej jedziesz dalej zajdziesz’’🤫🤫🤫

 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Wójt na zebraniach sołeckich pokazał swoje prawdziwe oblicze. Inne jak na sesjach przed kamerami. Moim zdaniem dno.
  Społeczność go oceniła i oceni przy urnach.
  Najlepszym numerem wójta na zebraniach sołeckich było oddanie strażakom podziękowania, które dostał o nich na rocznice OSP Ostrowy. Tym pokazał gdzie ma społeczność z Ostrów. Szkoda że za to nie wywieźli go na taczce.
  Nazywanie radnych pomyłkami to gruba przesada.

  12
  2
 4. Kisiel pisze:

  Jedną wielką pomyłką gminy jest sam wójt Piotr D. Jak taka osoba może reprezentować gminę, Zero współpracy z sołectwami, o radnych nie wspomnę. Jak ktoś popiera wójta to jest cacy, a jak nie to od razu jest spalony. A o pełnomocnikach wójta nie wspomnę, ludzie ich nie wybrali to wójt i tak im dał posadę w gminie😡

  6
  2
 5. Mieszkanka Miedźna pisze:

  Stawiam na pełną mobilizację rodziny i znajomych Pana Wawrzyniaka. Inaczej nie da się wytłumaczyć tego wyniku:-)

  2
  1
 6. rrt pisze:

  Tytuł jest niby prawdziwy, ale jednak tendencyjny “Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!”. Również dobrze można byłoby napisać “Wójt Piotr Derejczyk najlepszy!”, bo czy w głosowaniu jakiś inny wójt uzyskał wyższę notę? Nie!!! Czyli pomimo tego, że Derejczyk najgorszy, to jednak jest najlepszy.!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *