zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy
29 marca 2021 r. | 13:34
21

1394 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.21 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ciekawe nagranie ostatniej sesji.
  26.03.2021
  Wójt pokazał swoją prawdziwą twarz.
  Oj Wójcie.!! Wstyd mieć takiego Wlodarza

  26
  25
 2. bezradny pisze:

  Nie ma szans na zmiany .Troche na nich skoczył i od razu położyli uszy po sobie.Pierwszy raz usłyszałem na sesji Zielonke Grzybową czy Wawrzyniaka ,niestety ale wystąpili nie w obronie mieszkańców ale jak lwy bronili wójta. A ten Zielonka masakra….

  21
  24
 3. bezradny pisze:

  Wystarczyło że wójt postraszył ich że trzeba rozwiązać Radę że stracą apanaże a od razu wycofali się rakiem. Mało tego ,pokłócili sie między sobą ku uciesze tzw. włodarza gminy

  21
  24
 4. Mieszkanka Miedźna pisze:

  Dokładnie tak! Wójt krytykuje obecną sytuację w radzie bo stracił poparcie większości. Dopóki była większość po jego stronie mógł wszystko i to nazywał konstruktywną pracą. W tej chwili nie ma większości bo Radne z Ostrów przejrzały wreszcie na oczy (i chwała im za to) więc chce rozwiązania rady, bo stracił władzę, a radni zaczęli go rozliczać. Szkoda, że wystąpienie wójta położyło się cieniem na jednomyślności radnych, co do powziętych zamiarów zrobienia wreszcie porządku z absurdalnie wysokim wynagrodzeniem wójta. O to właśnie wójtowi chodziło, żeby zasiać niepokój i strach. Argument, że został wybrany przez mieszkańców nie jest żadnych argumentem, przemawiającym na jego korzyść. Radni również zostali wybrani przez mieszkańców, aby reprezentowali ich interesy w gminie (o czym niektórzy zdaje się zapomnieli, głosując za podniesieniem podatków i za podjęciem innych niekorzystnych dla mieszkańców decyzji). Chyba nikt tak nie zawiódł zaufania swoich wyborców jak pan, panie wójcie. Sama niestety należę do grona rozczarowanych pana wyborców i z zażenowaniem patrzę na pana arogancję i wykorzystywanie władzy do osiągania własnych celów, a nie społeczeństwa, które na pana głosowało. To pan powinien odejść wraz z tymi, którzy zapomnieli czyje dobro powinni reprezentować.

  26
  25
  • Jadwiga pisze:

   Żenujacy spektakl wójta.
   Kalka sejmowej przemowy mamusi byłego księdza NAM SIE TO NALEŻAŁO.
   Pycha ,chamstwo ,grubiaństwo, stołki dla byłych i teraźniejszych kolesi-Żoliborska Szkoła w Miedżińskim wydaniu
   Wójt który jest kawalerem nie ma rodziny na utrzymaniu-nie umie sobie zapłacić za studia to …….nie facet.
   Jeszcze raz przejedz za nasze do tej szkoły w której uczą po angielsku i poproś o wyklad na temat elementarnej podstawy kulturalnego zwracania się do Pań w szczególności do Pani Makles .

   26
   25
 5. też mieszkaniec pisze:

  Po obejrzeniu tej transmisji mam wrażenie że Rada miała dobre intencje ale zamiast męskiej decyzji w ostatecznym momencie ,mieliśmy do czynienia z kompletnym ośmieszeniem na koniec.

  22
  22
 6. mieszkaniec pisze:

  Żenadą Wójta były wyliczenia. Wójt myśli że tylko on umie liczyć a cała reszta tylko słucha wyników. Ciekawe ile na godzinne maja jego zwolennicy.
  A Wawrzyniak widać było że bardzo sie do sesji przygotował skoro przed sesja dowiedział się jakie sa uchwały do głosowania.
  Zielonka pierwszy raz od początku kadencji zabrał głos.

  21
  20
 7. Obserwujacy pisze:

  Oglądając nagranie sesji myślałem, że włączyłem TVPiS. Wypowiedź włodarza gminy i jego postrzeganie to nadal pewność siebie buta i cwaniactwo. Zarówno rada jak i włodarz do zmiany aby ten wstyd jak to dał głos p. Zielonka nie poszedł w świat 👌 (sptykomy, wyście itd, dramat 3/4 wypowiadających😢 pińcet czytanie (dukanie) jak w zerówce i właśnie to jest przykład ze niedouczona ciemnota ludzka jest podatna na zastraszanie i sterowanie. Brak przestrzegania prawa jego nagminne łamanie to jest dzisiejszy obraz naszej Ojczyzny. Przykro mi jest, że 8lat temu sam na nich głosowałem mając nadzieje o lepszy byt, brak kolesiostwa i korupcji karanie złodziei, ściganie łamiących prawo a obraz jest gorszy niż był. Łzy się cisną myśląc o młodszym pokoleniu które może nie podnieść się z kolan jednak wśród większości osób przy korycie nie ma to znaczenia byle było dziś dobrze a później niech się inni martwią. Brawa wielkie dla osób, które tak jak ja przejrzały w porę na oczy i mówią dość mając swoje zdanie które może jeszcze uratować ten zniszczony podzielony lud. Myślcie wszyscy rozsądnie realnie trzeźwo, miejcie własne zdanie walczcie o wolną Polskę. Trudne czasy tej władzy pomagają w wielu przypadkach a nie szkodzą. Skończę z rozdawnictwem i zacznijcie przemyślnie wydawać pieniądze nie marnujcie otrzymanych wypracowanych pieniędzy bo te maja codziennie mniejszą wartość. Przestępcy złodzieje pedofile nie mogą być chronieni przez władze tylko osàdzeni i skazani
  Pozdrawiam ludzi nie mających klapek na oczach

  26
  21
 8. Jan Nowak pisze:

  Zaszczypało dupsko co niektórym sadzać po aktywności minusów.
  Wazelinka w urzędzie 1 piętro

  22
  17
 9. też mieszkaniec pisze:

  Przydupasy (pełnomocnicy ,sołtys,radni) przeszli do ofensywy czyli dostali polecenie

  21
  18
 10. Ostrowski pisze:

  Kurwa żeby gazetki gminne straż rozwoziła to już przesada

  22
  19
 11. Vladek pisze:

  ⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐

  5
  4
 12. Juras pisze:

  ⭐⭐⭐⭐⭐ KOD? 👍👍👍

  3
  2
 13. Mieszkaniec pisze:

  ⭐⭐⭐⭐⭐ Vladka… 💪💪💪😷😷😷

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *