zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
fot. Jarosław Brzęczek / klobucka.pl
Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!
15 lutego 2021 r. | 13:08
4

1517 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!”

 1. INSPEKTOR pisze:

  ==nie ma lepszych i gorszych , każdy z nich jest z jedno sortu, z wysypiska

  4
  1
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Trochę się z tym nie zgadzam, aczkolwiek widać wyraźnie mniejsza aktywność radnych.
   można by zapytać gdzie się schowali.

   5
   2
 2. bezradny pisze:

  Małgorzata Grzyb najlepsza bo ma największą rodzinę -wszyscy głosowali

  9
  3
 3. Miruś pisze:

  Wyraźnie mniejsza aktywność 😄
  Z całym szacunkiem mieszkańcu gminy ale jest wśród radnych ktoś aktywny?
  Kiedy pasywność staje się regułom to aktywność staje się cnotą.
  Ale już niedługo nastanie jasność w gminie to i radni się oświecą jak lampa Akermanu.

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *