zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!
04 stycznia 2021 r. | 13:20
8

1622 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Dorota Miśkiewicz. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy!”

 1. Miruś pisze:

  A tam od razu najgorszy. Dokształcił się za nasze-plus
  Gazeto-paszkwila załatwił do wysławiania imienia swego-plus
  Profil na fb zlikwidował- DUŻY PLUS
  Przegrał wszystko w sądzie-plus
  Przegra jeszcze więcej -plus
  Skoro tyle plusów czemu dajeta minusy się pytom?

  47
  4
 2. Spód GS-u pisze:

  Na wsi mówiom że chłop Agniesi loł jom bogato w kufe ktoś coś ?

  20
  3
 3. PanDa pisze:

  Spód GS-u to nie ta grupa 🙈

  21
  4
 4. Wyborca pisze:

  Jak tylko skończy się pandemia, i wynikające z niej obostrzenia, robimy referendum odwołujące wójta i całą rade !!!!!!!!!!!!!!

  17
  1
  • Edyta Michnio pisze:

   Ja, ja, ja… zrobicie referendum. Pod siebie możecie robić kmioty. Jesteście wyszczekani jak psiarnia i tako skundleni. Anonimowo pany całą gębą, w chałpach chamy i trwożliwe nieroby. Jakby ktoś za was referendum zrobił, to może para na mandel by poszła, a pandemia ma tłumaczyć wasze nieróbstwo. Takiego macie wójta, na jakiego zasługujecie, dziw bierze, że komuś się w ogóle chce opisywać jego wybryki, bo wy i tak z tym nic nie zrobicie, dyma was na kasie, dupsko mu rośnie i śmieje się z komentarzy razem ze swoją szczerbatą babą.

   4
   8
 5. MATEO pisze:

  Wypowiedział bym sie ale raczej zaraz mnie za blokują 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

  2
  9
  • Miruś pisze:

   MATEO pisz śmiało ,myślę że za wyrażanie swojego zdania oczywiście bez wulgaryzmów nie dostaniesz bana od admina.

   11
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *