zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy
31 maja 2021 r. | 13:05
8

410 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Czesław Trzepizur. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Piotr Derejczyk najgorszy”

 1. Mirek Z pisze:

  Dejta jusz spokuj, dejta spokuj
  Łopamintejta się!

  49
  1
 2. Pamelka pisze:

  Słodki jest ten nasz Wójt. Chętnie bym schrupała to ciasteczko, ale AZ jest ciągle zbyt blisko. Będę walczyła do końca.

  28
  2
 3. Lutek złoty kutek pisze:

  Kobito, dej adres to podjadę….
  Będziesz zadowolona… 😍

  32
  1
 4. f pisze:

  czemu na portalu nic się od miesiąca nie dzieje ?

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *