zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Derejczyk ponownie najgorszy
16 listopada 2020 r. | 13:32
3

1929 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Mirosław Zielonka. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Derejczyk ponownie najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Jak sie wydaje na siebie takie kwoty publicznych pieniędzy to trudno żeby być najlepszym.
  Może niedługo dowiemy się, że to tylko wierzchołek tego co wójt wydaje na siebie i sekretarz lub jeszcze kogoś.

  A Zielonka – to chyba jakiś żart. Myślę że ludzie głosują na niego dla jaj.

  12
  • Miruś pisze:

   Proponuję na skwerku koło pawilonu wznieść pomnik radnemu Zielonce. Każdy z głosujących na tegoż jegomościa będzie mógł oddać mu cześć i honor .Plac ten oczywiście też nazwać proszę jego nazwiskiem a odpust z kramami niechybnie w Zielone Świątki wyprawić trzeba.
   Zastanawiam się dlaczego pan radny Trzepizur nie wygrał tej tygodniowej batalii-był moim czarnym koniem.

   17
 2. Chłopek roztropek pisze:

  Taaaaaaaaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *