zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Waldemar Wosiński najgorszy
15 marca 2021 r. | 12:56
4

1680 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Waldemar Wosiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Waldemar Wosiński najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Przestańcie podawać już te ankiety bo d**y się one nie trzymają.
  Ten najgorszy ten najlepszy
  Przyjdzie czas wyborów to mieszkańcy radnych rozliczą.

  7
  1
 2. bezradny pisze:

  Żadnych sesji żadnej aktywności radnych (dla nich słowo aktywny radny nie istnieje) a tu raz jeden wygrywa raz drugi nie wiadomo jak i dlaczego ,Skala oceny powinna być od zera wtedy by to miało sens ,Miarodajną oceną WSZYSTKICH radnych powinno być ZERO. A dla przewodniczącego zero to już by było za dużo , minus zero było by w sam raz.

  • Mieszkaniec pisze:

   Brawo!
   Nareszcie ktoś to zauważył!

   Oby przy kolejnych wyborach ludzie wybrali całkiem inną radę! Całą

 3. Juras pisze:

  💥💥💥💥💥 💥💥💥

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *