zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Piotr Wawrzyniak najlepszy
08 lutego 2021 r. | 13:06
2

1509 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Piotr Wawrzyniak. Najgorszym Anna Chudaszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Wawrzyniak najlepszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Radni bezradni.
  Jeden lepszy przez drugiego.
  A tak naprawdę nic nie robią. Byle odbębnić sesje, kasę wziąść i wszystko mieć głęboko w d***e

  6
  2
 2. INSPEKTOR pisze:

  ==nie ma lepszych i gorszych , każdy z nich jest z jedno sortu, z wysypiska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *