zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Piotr Wawrzyniak najgorszy
22 marca 2021 r. | 13:05
3

1623 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Piotr Wawrzyniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Wawrzyniak najgorszy”

 1. Juras pisze:

  💥💥💥💥💥 💥💥💥

  5
  1
 2. Kicia Picia pisze:

  Wszyscy już byli najlepsi i wszyscy najgorsi. Pora na ankietę pt: Kiedy słyszałeś swojego radnego i tak
  2 tyg temu 2 pkt
  1 miesiąc temu 4 pkt
  Ok 3 miesięcy temu 6 pkt
  Wcale 10 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *