zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Piotr Derejczyk najgorszy
25 stycznia 2021 r. | 12:05
1

1329 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Zbigniew Graj. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Piotr Derejczyk najgorszy”

  1. mieszkaniec pisze:

    Człowiek który nie ma rodziny (żony , dzieci), nie ma własnego domu; jak można właściwie zarządzać innymi. Jak można się wypowiadać na tematy rodziny, szkolne itp.
    Jeżeli na własnym podwórku nie jest się gospodarzem to jak można być gospodarzem kilku tysięcy ludzi.

    16
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *