zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza
12 października 2020 r. | 12:33
2

2345 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Agnieszka Szczypiór.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Nie jestem przekonany co do poprawności tej zabawy. Uważam że nie odzwierciedla rzeczywistości. wręcz ją przekłamuje. Ale daje możliwość wypowiedzenia się co do niektórych osób.
  W tym tygodniu wygrała osoba popierająca Piotra D.
  Z tego co wiem to rodzina z poprzednim zwycięzcą. Jakie jest aktualne poparcie i akceptacja działań Piotra D. wszyscy wiedzą.
  Co do samej zwyciężczyni. Poza sprawami komisji której jest przewodniczącą brak aktywności na sesjach. Wychodzi na to że osoby nie angażujące się w polepszenie bytu swoich wyborców są oceniani pozytywnie. To dość dziwne.

  10
  9
 2. strazak Janek pisze:

  Referendum!!!!!!

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *