pochmurnie
13°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza
26 kwietnia 2021 r. | 12:48
2

1306 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Piotr Wawrzyniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza”

 1. Muniek pisze:

  Nas nie wzrusza żaden tryb,
  bo najlepsza Gośka GRZYB!!!

  18
  4
 2. Vladek pisze:

  Aby tradycji stało się zadość

  ⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐

  Vlad Palownik Wam to mówi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *