zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza!
26 października 2020 r. | 13:11
6

2088 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Grzyb. Najgorszym Agnieszka Szczypiór.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Małgorzata Grzyb najlepsza!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Brawo 🙂 Sama plejada Wójtowych Gwiazd.
  Czekamy na resztę towarzyszy.
  Na podium czekają pozostali cichociemni Radni Wójta. 🙂

  17
  4
 2. mieszkaniec pisze:

  Szanowni mieszkańcy. Jak to jest, że najlepszym radnym zostaje osoba, która nie zabiera głosu na sesji rady gminy, wobec czego wnioskuje, że dla niej wszystko jest OK.
  Po co się odzywać.
  wszystko jest super, mamy tanie śmieci, niższe podatki, oświetlenie uliczne, chodniki, drogi gładkie jak stół.

  10
  5
  • Statystyk pisze:

   To jest normalne. Sfora trolli ” plusuje ” na forum aby nabijać punktów danej osobie. Redakcja niestety wpływu na to nie ma, w przeciwieństwie do gminnych trolli.

   10
 3. miedzianka pisze:

  Szkoda, że ta radna tylko w pracy potrafi być tak pyskata, bo w roli radnej to języka w gębie zapomniała. Po co ona nią jest?! Guzikowiec.

  11
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *