zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Konrad Puchała najlepszy
19 kwietnia 2021 r. | 13:19
2

1106 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Konrad Puchała. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Konrad Puchała najlepszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Jeden z bardziej zaangażowanych radych. posiada wiedze z zakresu administracji. wie co się dzieje na sesji ( nie tak jak co niektórzy)
  Szkoda ze zrezygnował z funkcji przewodniczącego komisji infrastruktury.

  Na ostatniej sesji , przy wniosku o weryfikacje wynagrodzenia, dało sie zauważyć, że zwątpił po wystąpieniu wójta. A szkoda.
  Więcej odwagi Panie radny, jesteśmy z Panem. Do boju

  14
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *