zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Konrad Puchała najlepszy
19 kwietnia 2021 r. | 13:19
2

1106 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Konrad Puchała. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Konrad Puchała najlepszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Jeden z bardziej zaangażowanych radych. posiada wiedze z zakresu administracji. wie co się dzieje na sesji ( nie tak jak co niektórzy)
  Szkoda ze zrezygnował z funkcji przewodniczącego komisji infrastruktury.

  Na ostatniej sesji , przy wniosku o weryfikacje wynagrodzenia, dało sie zauważyć, że zwątpił po wystąpieniu wójta. A szkoda.
  Więcej odwagi Panie radny, jesteśmy z Panem. Do boju

  14
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.