zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Konrad Puchała najgorszy!
30 listopada 2020 r. | 12:20
8

1822 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Zdzisław Bęben. Najgorszym Konrad Puchała.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Konrad Puchała najgorszy!”

 1. Mała Mi pisze:

  Teraz to chyba ludzie głosują dla żartu …
  Sorry , ale Pan Bęben najlepszy?
  Dawno się tak nie uśmiałam😂

  16
 2. PanDa pisze:

  Po internecie krąży mem o najgorszej rzeczy jaka ktoś usłyszał o sobie.
  Było to w formie posta. Odpowiedź jednego z uczestników zabawy brzmiała: “moja mama powiedziała, że powinienem nosić ze sobą roślinę, żeby odtwarzała tlen jaki marnuję…”
  Proponuję, z racji kolejnej wygranej pana przewodniczącego, wręczyć mu roślinkę.

  13
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  W tej zabawie bycie najgorszym to zaszczyt

  8
  1
 4. PanDa pisze:

  Taaa.. zwłaszcza jak się ma takich przeciwników 🙈

  9
  2
  • Miruś pisze:

   To,że Pan Zdzisiu wygrał przyjmuję z pokorą i zrozumieniem wszak przed zbliżającymi się świętami każdy z głosujących docenił cechę która charakteryzuje utworzony przed wyborami przez Derejczyka i spółkę,,twór ” o nazwie DOBRO WSPÓLNE. Ludzi tych wyróżnia życzliwość, empatia, troska o mieszkańców gminy itp .Dobro które niosą ,jest tak wielkie że w trosce o naszą kondycję finansową jak jeden mąż zagłosowali nad podwyższeniem podatków ,wychodząc z założenia że skoro galerie są zamknięte to zaoszczędzone pinionchy można oddać gminie.
   Bardziej od zwycięstwa Zdzisława smuci mnie ostatnie miejsce Puchały ,bo jak wiemy te miejsce zarezerwowane było od zawsze dla Derejczyka.
   Czyżby prorocze słowa mówiące o tym że ostatni będą pierwszymi miały się wkrótce ziścić?
   Dziękuję za uwagę

   16
   5
 5. Miruś pisze:

  Nienawdzę fałszywych ludzi mieniących się w orbicie swojego ego -obłudy i fałszu .
  Ludzi ktorzy niszczą innych tylko dlatego, że mają czelność mieć swoje zdanie.
  Udawanej szlachetności, serdeczności.
  To wszystko mam serwowane codziennie patrząc na pisowski teatr jednego aktora , a w pigułce podawane na Miedzińskim podwórku w identycznej formie.Wrr 🤨

  14
  3
 6. Ciekawski sąsiad pisze:

  Podobno Agniesie strasznie mąż bił…….
  Ktoś, coś???

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *