zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Ewelina Stobiecka najlepsza!
14 września 2020 r. | 12:29
3

1202 głosy oddaliście w historycznym, pierwszym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Ewelina Stobiecka. Najgorszym Agnieszka Szczypiór.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ewelina Stobiecka najlepsza!”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Sytuacja się powtarza, znów źle oceniani zwolnicy wójta.

  3
  3
 2. Mała Mi pisze:

  Większość radnych po prostu boi się wójta …. I tańczą jak on im zagra….
  Uważam ,że czas,, wymienić,, P. Bębna noto wstyd dla naszej gminy ,aby taka osoba była przewodniczącym rady…..kazdy pewnie domyśla się dlaczego🤔

  9
  6
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  Pani Ewelino gratuluję! Cieszę się, że mieszkańcy naszej gminy docenili to, że zaczęła Pani słuchać ludzi i jest Pani nareszcie głosem swoich wyborców w radzie gminy. Gratuluję Pani wypowiedzi na ostatniej sesji, bardzo dobrze poradziła sobie Pani z nieudolną próbą zdyskredytowania Pani przez wójta. Brawo! Tylko tak dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *