zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Dorota Miśkiewicz najlepsza
28 września 2020 r. | 12:16
7

2150 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Dorota Miśkiewicz. Najgorszym Elżbieta Makles.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dorota Miśkiewicz najlepsza”

 1. Mała Mi pisze:

  Ciekawe za co?
  Pani Dorota wogóle nie interesuje się potrzebami swoich wyborców….

  6
  1
 2. miedzianka pisze:

  Można się zapytać, dlaczego dostała tak duży procent głosów. To kobieta, która na początku wydawała się kompetentna. Interesowała się sprawami mieszkańców. Zmieniło się to rok temu. Babka ma w nosie sprawy mieszkańców. Jest kolejnym guzikowcem wójta – co Pan i władca miedziański karze kliknąć to ona klika. Zachowuje się jakby szare komórki jej wyparowały. Szkoda. A tak się dobrze zapowiadała.

 3. Mieszkanka Miedźna pisze:

  Mam podobne zdanie. A Pani Elżbieta Makles akurat zawsze wykazuje się troską o interesy mieszkańców. Jest to jedna z bardziej aktywnych radnych, która zabiera głos na sesjach i reprezentuje interesy swoich wyborców. Duże brawa dla Pani, Pani Elżbieto!

  4
  1
 4. Mieszkaniec pisze:

  No cóż. Chyba Wójt znów przywołał do porządku razem z panem.I aby ich bylo na wierzchu.
  Gmina pogrąża się w gigantycznych długach.
  Kiedy mieszkańcy się obudzą i zrobią porządek z kolesiostwem.

  3
  1
 5. mieszkaniec gminy pisze:

  Co mozna było zaobserwować w ostatnim tygodniu w zabawie oceń radenego:
  – niespodziewany zwrot akcji, nic się nie wydarzyło w gminie a zabawa obróciła się o 180 st.; nagle się okazało że milczący radni są najlepiej oceniani
  – mało brakło a wygrałby Wawrzyniak, który od początku kadencji zabrał głos około 1 raz
  – Pani Miskiewicz coś tam próbuje być aktywna ale wójt zawsze ją gasi, np. jak miała określić środki w GOK, których nie znała nawet Pani Skarbnik

 6. romek pisze:

  Widać w obozie władzy pełną mobilizację.
  Aczkolwiek jest to dziwne bo z reguły takie zabawy wytracają z czasem swój impet. W ciągu tygodnia wyniki zmieniły się całkowicie.
  dobrzy zostali złymi a źli dobrymi.

 7. miedzno pisze:

  Co do Pani Makles. Widać że dobro gminy i jej mieszkańców nie jest jej obojętne, nie może patrzeć na poczynania wójta.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *