zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Dorota Miśkiewicz najlepsza
28 września 2020 r. | 12:16
7

2150 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Dorota Miśkiewicz. Najgorszym Elżbieta Makles.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dorota Miśkiewicz najlepsza”

 1. Mała Mi pisze:

  Ciekawe za co?
  Pani Dorota wogóle nie interesuje się potrzebami swoich wyborców….

  6
  1
 2. miedzianka pisze:

  Można się zapytać, dlaczego dostała tak duży procent głosów. To kobieta, która na początku wydawała się kompetentna. Interesowała się sprawami mieszkańców. Zmieniło się to rok temu. Babka ma w nosie sprawy mieszkańców. Jest kolejnym guzikowcem wójta – co Pan i władca miedziański karze kliknąć to ona klika. Zachowuje się jakby szare komórki jej wyparowały. Szkoda. A tak się dobrze zapowiadała.

 3. Mieszkanka Miedźna pisze:

  Mam podobne zdanie. A Pani Elżbieta Makles akurat zawsze wykazuje się troską o interesy mieszkańców. Jest to jedna z bardziej aktywnych radnych, która zabiera głos na sesjach i reprezentuje interesy swoich wyborców. Duże brawa dla Pani, Pani Elżbieto!

  4
  1
 4. Mieszkaniec pisze:

  No cóż. Chyba Wójt znów przywołał do porządku razem z panem.I aby ich bylo na wierzchu.
  Gmina pogrąża się w gigantycznych długach.
  Kiedy mieszkańcy się obudzą i zrobią porządek z kolesiostwem.

  3
  1
 5. mieszkaniec gminy pisze:

  Co mozna było zaobserwować w ostatnim tygodniu w zabawie oceń radenego:
  – niespodziewany zwrot akcji, nic się nie wydarzyło w gminie a zabawa obróciła się o 180 st.; nagle się okazało że milczący radni są najlepiej oceniani
  – mało brakło a wygrałby Wawrzyniak, który od początku kadencji zabrał głos około 1 raz
  – Pani Miskiewicz coś tam próbuje być aktywna ale wójt zawsze ją gasi, np. jak miała określić środki w GOK, których nie znała nawet Pani Skarbnik

 6. romek pisze:

  Widać w obozie władzy pełną mobilizację.
  Aczkolwiek jest to dziwne bo z reguły takie zabawy wytracają z czasem swój impet. W ciągu tygodnia wyniki zmieniły się całkowicie.
  dobrzy zostali złymi a źli dobrymi.

 7. miedzno pisze:

  Co do Pani Makles. Widać że dobro gminy i jej mieszkańców nie jest jej obojętne, nie może patrzeć na poczynania wójta.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *