zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Derejczyk najgorszy
05 kwietnia 2021 r. | 12:26
10

1906 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Piotr Wawrzyniak. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Derejczyk najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Im więcej włodarz wypowiada słów, jest coraz niżej notowany. Ludzie swoje widzą i wiedzą.

  24
  11
 2. Kibic pisze:

  Zawsze i wszędzie Pan Piotruś królować bedzie, zawsze i wszędzie Pan Piotruś królować bedzie !!!

  13
  17
 3. Vladek pisze:

  Możeta wójtowi skoczyć na szpic trole. Konia se zwal jeden z drugim bo widzę podnieca was to trolowanie, pomioty bolszewickie. Śmierdzi mi ta stronka zgniłym sokiem z buraka. Vlad Palovnik wam to mówi

  11
  19
 4. mieszkaniec pisze:

  Ludzie tu cały czas pod różnymi nikami wypisuje ten pojeb z ul.Jagiełły

  4
  19
 5. Kibic pisze:

  Nie ma lepszego od Pana Piotra kochanego, nie ma lepszego od pana Piotra kochanego!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *