zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Oceń radnego: Czesław Trzepizur najlepszy
21 grudnia 2020 r. | 12:51
2

765 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Czesław Trzepizur. Najgorszym Zbigniew Ciesielski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Czesław Trzepizur najlepszy”

 1. Miruś pisze:

  Panie Czesławie -szacun 👍
  Zdobył Pan poraz kolejny zaszczytny tytuł radnego miesiąca.
  Uważnie przyglądałem się ostatniej sesji Rady Gminy po to, żeby mieć pojęcie w jaki sposób można zapracować na taki splendor .Wnioski same napływają otóż: Trzeba wypić 2 szklanki wody przegryzając od czasu do czasu krakersikiem. Zdolności manualne też są ważne bo w trakcie sesji dlugopis obracać wokół osi kciuka nie każdy potrafi. Szkoda tylko że nie jest oceniany styl w jakim siada się na krześle bo osobiście daje 10 pkt za telemarka .
  Mam gorącą prośbę proszę startować w najbliższych wyborach samorządowych raz jeszcze ale już jako kandydat na wójta-jestem pewien, że bezapelacyjnie wygrywa Pan deklasując konkurencję ,a że swojski chłop z Pana to i pijar lepszy będzie niż u Derejczyka.
  Kończąc napiszę jeszcze pod jakim hasłem wyborczym może Pan iść :
  ,,Nie ma lepszego od Czesia Trzepizurowego”
  Dziękuję za uwagę .
  Ps ***** *** w dzień nie szukaj gwiazd ,one nocą są

  30
  3
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Miruś. powinieneś w tym portalu dostać specjalną zakładkę.
   Super komentarze i przyznam że trafione.
   Tak dalej

   22
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *