zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Oceń radnego: Czesław Trzepizur najlepszy
18 stycznia 2021 r. | 13:45
5

1264 głosy oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Czesław Trzepizur. Najgorszym Wójt Piotr Derejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Czesław Trzepizur najlepszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Radny Trzepizur – najwiekszy obrońca wójta.
  Ciekawe co ma do powiedzenia w/s studiów i innych wójtowych wydatków.

  18
  1
  • mieszkaniec gminy pisze:

   myślę że na wiosnę będzie trzeba iść w ślady Pajeczna.
   Tam burmistrz nie nawywijał tyle co nasz

   13
   1
   • Z Redzin pisze:

    My w Rędzinach czekamy tylko na odwołanie pandemii i ruszamy do boju.Dosc tego co się w gminie wyprawia.
    Do rozliczenia jest wójt oraz rada gminy!!!!!!

    13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *