zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Anna Chudaszek najlepsza!
07 września 2020 r. | 12:52
4

1963 głosy oddaliście w historycznym, pierwszym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Anna Chudaszek. Najgorszym Mirosław Zielonka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Chudaszek najlepsza!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Z pewnością wystąpienie podczas ostatniej sesji radnej Chudaszek należało najlepszych.
  Powyższe podsumowanie mówi o tym jak internauci oceniają politykę wójta.

  Co do radnego M. Zielonka, najgorsza ocena nie jest zaskoczeniem. Od początku kadencji nie odezwał się na sesji ani raz. i w każdym głosowaniu popiera wójta. Poplecznik wójta.

  Radni popierający Wójta dostali najgorsze oceny. Takie zestawienie powinno dać im do myślenia, ale czy tak się stanie?

  24
  6
 2. m pisze:

  Liczba oddanych głosów ( prawie 2000) jest imponująca. Widać duże zainteresowanie tym co sie dzieje w UG

 3. miedzianka pisze:

  Tak prawdę powiedziawszy sesje w naszej gminie są na poziomie 1+. Wójt coś powie, Graj się odezwie, bo się trochę interesuje. Miśkiewicz czasami udaje słodką blondynkę, że nie wiedziała, że się pomyliła, itd. Reszta z bardzo małymi wyjątkowymi sytuacjami milczy. Sama nazwa Rada wskazuje, że tam powinno aż wrzeć na poruszane tematy. A jak to ma się do rzeczywistości? Wystarczy obejrzeć jakąkolwiek sesję. Poziom dyskusji jest bliski zeru. Zero własnej inicjatywy, zero zainteresowania się jakąś analizą nad podejmowanymi przez wójta decyzjami. Istny Orwellowski folwark.

  6
  2
 4. OBSERWUJĄCY Z DALEKA pisze:

  oceny powinny być od “0” bo większość jest mniej niż zerem jak śpiewał Lady Pank 😉 Wójt, Zielonka i jąkający Bęben pokazują w jakiej kondycji jest gmina… Wszystko ustalone albo i nie ? zero dyskusji, dialogu itd. co boss powie tak ma być on jest najważniejszy a Wy (radni) ciemniacy wystraszeni siedźcie cicho i patrzcie jak ja to robię… a tutaj nagle bum ktoś przejrzał na oczy i rzucił kłode pod nogi 😉 Inni może też ten cień mgły widzą ale skoro powiedzieli decydentowi a to i b powiedzą bo są zaślepieni albo żyją w tym samym klimacie… Mam nadzieję że wszyscy zostaną rozliczeni łącznie z skarbnik i sekretarz o pełnomocnikach nie wspomnę którzy wstydu nie mają.

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *