zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Anna Chudaszek najgorsza
02 listopada 2020 r. | 12:57
28

1797 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazał się Mirosław Zielonka. Najgorszym Anna Chudaszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.28 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Chudaszek najgorsza”

 1. miedzianka pisze:

  Czyli kto tam jeszcze nie był na podium z wójtowych Muszkieterów? Proszę zauważyć, że wszyscy, co mają jakąkolwiek odwagę aby się odezwać na sesji to są ci najgorsi. Śmiechu warte to głosowanie. Zielonka najlepszy??? No istne jaja i cyrk sobie robią głosujący. Bo tak te wyniki należy rozumieć.

  17
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   Myślę że Pani Ania jest oceniana przez pryzmat całości jaką jest osobą A nie tylko radną więc pewnie dlatego taka ocena

   13
   4
 2. Mieszkaniec pisze:

  Śmiechu warte czytając ten plebiscyt.
  Widać Komu zależy na rozgłosie.
  Swoją drogą lepiej by się Radni z ugrupowania Pana Wójta zajęli naszym ośrodkiem zdrowia w Miedznie.
  Sodoma i Gomora tam się dzieje. Może wkrótce dojść do tego że taka gmina jak Miedzno zostanie bez lekarza.
  Niech pokażą, że umieją mówić a nie tylko siedzieć na Sesjach nic nie odzywając się. Bądźcie państwo Radni spokojni, mieszkańcy Was rozliczą za parę lat. Pozdrawiam.

  14
  1
 3. tytus pisze:

  https://esesja.tv/transmisja/8482/xviii-sesja-rady-gminy-miedzno-28082020-r.htm
  wystąpienie radnej Chudaszek 2:08:30 – piękne podsumowanie ,( jak się okazuje bezprawnych), działań Piotra D. – Tak trzymać Pani Radna
  proszę mi znaleźć wystąpienie radnego Zielonki. – Ja takiego nie znalazłem od początku kadencji

  14
  6
 4. PanDa pisze:

  Co by nie mówić 🤔🙄nikt z rady nie zasługuje na miano najlepszego.. zwykle Ci co się odzywają- średnio się znają (to i tak za duże słowo, ale niech mają. za to odwaga bym tego nie nazwała, bo nie sztuka jest otworzyć buzię- te ciągłe słowne przepychanki . Serio, jesteśmy już tym zmęczeni) a reszta niech siedzi cicho. Myślę, że już mają obiecane stołeczki – swoją drogą gratuluje panu i. i panu t. że swoją przeogromna wiedzą i ciężka pracą zasluzyli na szybko utworzone stanowiska, które z pewnością należały im się… jak świni siodło- jak jest naprawdę każdy wie. Ale o braku honoru i pazerności nie dyskutuje się.
  Jak dla mnie ocenianie każdego z osobna mija się z celem, czemu ma to służyć?
  brakuje tu jakiejkolwiek współpracy między dorosłymi ludźmi. Smutne, bo nikomu nie zależy na naszym dobru. Zero kompromisów, pozostał egoizm. Widzą czubek własnego nosa. Pani Chudaszek dostała taką ocenę na jaką zasłużyła – pomimo, że nie znam osobiście- nie mam czego żałować, bo pani skandaliczne zachowanie wobec naszych wspólnych koleżanek, przez pania bardziej odbieranych jako wrogów, zasługuje na ocenę najgorsza. Ja też nie mam pracy marzeń i za wszelką cene nie dążę do niej … po trupach. wiem, że wyznaje pani zasadę wójta, że kto nie jest że mną jest przeciwko mnie (w końcu cechą wspólna).
  Brakuje kogoś, komu nie zależy na stołkach, który będzie ponad podziałami- mrzonki. Brzydka wyborcza tendencja, jaka została zapoczątkowana parę lat wstecz, do tej pory odbija się czkawką, ale może dzięki temu część społeczeństwa zrozumiała, że to bardzo nieczysta gra.
  Na koniec Wszystkim Celebrytom Radnym życzę zdrowia i skróconej kadencji.

  20
  9
  • mieszkaniec pisze:

   Wkładanie wszystkich do jednego wora jest moim zdaniem nie na miejscu. Może PanDa wystartuje w kolejnych wyborach i pokaże jak to się robi.
   okazuje sie jednak, że otworzy buzię to nie takie proste w tej gminie. wszyscy siedzią jak myszy pod miotłą, poza odrębnymi przypadkami.
   Ilu mieszkańców przychodzi na sesję? Każdy ma do tego prawo. Zapraszam
   Jeśli coś jest żle to trzeba o tym mówić.

   10
   5
   • miedzianka pisze:

    PanDa – Trzeba było się uczyć a włóczyć. Podobno na naukę nigdy nie jest za późno. Braki w wykształceniu bardzo utrudniają znalezienie pracy marzeń. Powodzenia życzę. A obgadywanie kogoś publicznie świadczy właśnie o brakach w wykształceniu i to o dużych brakach.

    8
    9
  • Obserwatorka pisze:

   Gdzieś już słyszałam te kuchenne brudy jakoby Pani Anna za wszelką cenę i po trupach chciała załatwić sobie pracę… Oj plotkarka z Pana PanieDa. I jeśli faktycznie nie zna Pan(i) osoby, o której z taką niechęcią się wypowiada to powiem tylko tyle, że nie znam drugiej tak empatycznej i wrażliwej osoby jak Pani Ania. Przykładem może być choćby ostatnia zbiórka pieniędzy w przedszkolu, której inicjatorką był nie kto inny tylko właśnie Pani Ania. Ale takich rzeczy nie wiedzą osoby, które znają Panią Anię z plotek i kuchennych brudów. Pani Aniu życzę dużo siły i wytrwałości. Niech nie złamie Pani ludzka zawiść i brak życzliwości.

   8
   11
 5. PanDa pisze:

  Komentarz jest do artykułu.
  Każdy ma prawo do swojego zdania … No chyba, że wszyscy komentujący maja siedzieć cicho jak mysz pod miotłą..
  Nie trzeba przychodzić na sesję, żeby widzieć co się na niej wyprawia.
  Nie wszyscy muszą się zgadzać z moim komentarzem.
  A tekst w stylu:” Może PanDa wystartuje w kolejnych wyborach i pokaże jak to się robi.” jest bardzo słaby.. to nie argument na brak głosu, że strony radnych.
  Potrafili pięknie przekonywać przed wyborami a w zderzeniu z ” rzeczywistościa ” zabrakło niemalże wszystkiego..

  4
  4
  • Poldek. pisze:

   Witam.
   Widzę że zaciekła dyskusja co do osoby pani Radnej.
   Jako były mieszkaniec Miedzna, napiszę tak.
   Obserwując dyskusję na Sesjach mam wniosek że jako jedyna osoba w postaci pani Chudaszek ma odwagę prosto i rzeczowo mówić prawdę.
   Jest mi wstyd że takie Miedzińskie społeczeństwo zamiast tworzyć zwartą i odpowiedzialną społeczność tępi siebie wzajemnie.
   Czy tędy prowadzi droga.?
   Pani Radnej życzę aby nie poddawała się i dalej dążyła do prawdy.

   10
   7
 6. Mieszkaniec pisze:

  Panie lub PaniDa! Jak na osobę która deklaruje że nie zna pani Chudaszek osobiście zadziwiająco dużo o niej wie. Może skoro jej Pan/Pani nie zna to może nie warto się wymadrzac. Zamiast plotkować może lepiej zabrać się za znalezienie wymarzonej pracy a nie dowartościowywac się obgadujac innych.

  9
  8
 7. PanDa pisze:

  ?? Oj chyba komuś się oberwie przeze mnie🙄🤔wasze wojenki wasza sprawa. Szkoda mi tylko tej osoby, na którą padną niesłuszne oskarżenia. Właśnie dzięki takim odpowiedziom i insynuacjami na mój komentarz, nakreslacie panie swój obraz. Nie, sorry, nie wdam się w głupia dyskusje.
  Powodzenia
  Ps. Jestem na urlopie 😉

  6
  6
 8. PanDa pisze:

  🙄🤔Chyba raczej w wychowaniu a nie wykształceniu🙈 Proszę być spokojnym o moje wykształcenie😉
  Jeszcze raz powtórzę- komentarz jest do artykułu a komu się nudzi niech przedstawia własne domniemania.
  Pozdrawiam.

  4
  6
 9. Miruś pisze:

  Wspaniały plebiscyt na szczęście dobiega końca. Ci którzy byli na piedestale po tygodniu są ostatni. Co widzimy teraz number one- radny Zielonka .Otóż przez ten tydzień ów radny nie próżnował, jego aktywność w Radzie Gminy była imponująca przyćmiła nawet dokonania panów Leszka i Wojtka od obronności i zdrowia .
  Radny ten przez tydzień dokonał rzeczy niemożliwych budując komisariat policji ,most na rzece Liswarta we Władysławowie, sprowadził lekarza do Ośrodka zdrowia,położył asfalt na Filipowicza, wymienił 17 żarówek w latarniach na Golczewie.,wniósł 45 zapytań oraz uczestniczył w 26 komisjach. Jego dokonania lecą na pasku w TVN a każda partia liczy tylko że po skończonej kadencji zasili swoją osobą jej szeregi.
  Czekam jeszcze na finał finałów gdy uroczyście ogloszony numerem jeden zostanie Derejczyk

  14
 10. Mieszkaniec Miedźna pisze:

  Panie Redaktorze! Myślę, że już najwyższy czas zakończyć tę zabawę bo dochodzi tutaj do coraz większych absurdów. Już najlepszymi radnymi była Pani Miśkiewicz i Pani Grzyb, był też i Pan Wawrzyniak. Teraz przyszła kolej na Pana Zielonkę! Hit hitów! Jakoś nie słyszałem, żeby te osoby zabrały kiedykolwiek głos w interesie mieszkańców – swoich wyborców. Za to można było zobaczyć jak bezrefleksyjnie głosowali za podniesieniem podatków. Faktycznie do tego festiwalu absurdów brakuje Pana Derejczyka! Kolejnym absurdem jest Pani Chudaszek jako najgorszy radny. Ona akurat należy do tych radnych, którzy zdają sobie sprawę, że zostali wybrani po to, żeby reprezentować mieszkańców a nie pana wójta.

  13
  8
 11. Eddddd pisze:

  Pani chudaszek na odpowiednim miejscu

  9
  12
  • Mieszkaniec debinca pisze:

   Szkoda, że Pani Chudaszek nie myśli o mieszkańcach Debińca A o tym aby się pokazać.

   11
   5
   • tytus pisze:

    A niby jak z takim wójtem można coś zrobić, jak on z osobami które mają coś do powiedzenia nie współpracuje. To wójt zarządza kasą.

    4
    6
    • Mieszkaniec Debinca pisze:

     PANI Radna nie myśli o mieszkańcach? A to ciekawe…. Bo zbiórkę na Państwa Wypychów to pamiętam że jako Pani Sołtys zainicjowała chodziła i zbierała, upominki na Święta też moim dzieciom Przyniosla, to dzięki niej powstała ulica Kasztanowa, zabrała dzieci na basen, co roku angażowała się w dożynki,zawsze dobra, uśmiechnięta życzliwa i Pomocna… Tylko ludzie zawistni mogą tak twierdzić.Pani Aniu jesteśny z Panią całym sercem. NASZYM mieszkańcom pewnie odpowiadał by Pan Zielonka albo Pan Zawawda wtedy byli by dumni 😃

     7
     6
 12. Putrus pisze:

  TaK jak Zielonka najlepszy 😂Eddd ale Kompromitacja 🤦‍♀️

  10
  7
 13. Obserwator pisze:

  Ale za to Pani Sołtys Debinca tyle robi co kot napłakał 😃już nie mówiąc jak zaciekłe się wypowiada na sesjach nikogo nie dopuszcza do głosu🙃a najważniejsze że pokazuje się u boku Pana Wójta

  7
  4
 14. mieszkaniec pisze:

  Nie jest tajemnicą że wójt powsadzał swoich ludzi gdzie tylko miał taka możliwość. Dla wójt,a sołtys pracujący w gminie to idealna sprawa.
  Jak człowiek wójta może mieć jakiekolwiek zdanie – musi milczeć

  6
  3
 15. mieszkaniec pisze:

  Liczba komentarzy mówi sama za siebie
  Pani Chudaszek coś robi, a przy najmniej próbuje.
  A to że mamy takie wójta a nie innego, spotykamy sie z bezradnością

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *