zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku
12 stycznia 2022 r. | 12:45
0

W kłobuckiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku, mł. insp. Mariola Biskup przedstawiła swojego zastępcę. Od dzisiaj obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku pełni podisnp. Rafał Noszczyk, który przez kilka ostatnich lat pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Podczas uroczystej odprawy służbowej szefowa kłobuckich policjantów mł. insp. Mariola Biskup przedstawiła podinsp.podinsp. Rafała Noszczyka, który od dziś pełni obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

Przez kilka ostatnich lat podinsp. Rafał Noszczyk pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Nowy Zastępca w Kłobucku będzie nadzorował pion kryminalny. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *