zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Miedźno – potrącenie rowerzystki
29 grudnia 2020 r. | 12:50
2

Policjanci z Kłobucka wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w Miedźnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem jadąc ulicą Częstochowską w kierunku Częstochowy, podczas manewru wyprzedzania, potrącił poruszająca się w tym samym kierunku rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną środę w godzinach porannych, na ulicy Częstochowskiej w Miedźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierowca osobowego forda, mieszkaniec gminy Miedźno, jadąc ulicą Częstochowską w kierunku Częstochowy, podczas manewru wyprzedzania, potrącił poruszająca się w tym samym kierunku rowerzystkę, mieszkankę tej samej gminy. Pokrzywdzona z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Podczas obsługi zdarzenia oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki. Teraz wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Aktualnie sprawą zajmują się kłobuccy kryminalni, którzy prowadzą dochodzenie pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Podczas wykonywania policyjnych czynności ruch na drodze wojewódzkiej 491 odbywał się wahadłowo. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Miedźno – potrącenie rowerzystki”

  1. Dawid P pisze:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

    3
    2
  2. Świadek Koronny pisze:

    Proszę pilnie zgłosić się na Policję i tam złożyć stosowne zeznania !!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *