zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
fot. UG Miedźno
Wójt ukrywa informacje, komu dawał zlecenia “bez przetargu”!
24 sierpnia 2020 r. | 12:42
6

Wójt Piotr Derejczyk bardzo ukrywa swoje wydatki. Zwłaszcza, gdy chodzi o publiczne pieniądze. Derejczyk nie chciał mi udostępnić informacji w zakresie wydatków powyżej 25 000 zł z tzw. "wolnej ręki", czyli bez przetargu. Musiałem szukać sprawiedliwości w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, które przyznało mi rację.

Wójt musi udostępniać informacje publiczne.

Poniżej decyzja w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt ukrywa informacje, komu dawał zlecenia “bez przetargu”!”

 1. m pisze:

  Dlaczego mnie to nie dziwi? Wójt weźmie prawników i się odwoła, a potem znowu się odwoła. i informacji nie przekaże. Co tam takie kolegium odwoławcze on wie lepiej? Jak się ma co ukrywać to się ukrywa.

  10
 2. czytelnik pisze:

  Panie Redaktorze – Gratulacje.
  Robisz Pan większą robotę niż Radni – bezradni.

  44
 3. Wyborczyni pisze:

  Brawo ,Pan Redaktor!!!
  Wreszcie mamy informacje ,jak niektórzy przy wladzy potrafią ,,kręcić ” lody.
  Prosimy o więcej takich,, ciekawostek”

 4. INSPEKTOR pisze:

  Derejczyk jest już skończony w tej gminie.Myśleli mieszkańcy że będzie lepszy od Szczypiora a tu jedni i Ci sami są

 5. Mieszkanka Ostrów pisze:

  Elyta Miedzna co jeden to lepszy. Byle przy korycie.

 6. Mieszkaniec pisze:

  I wójt i radni są śmiechu warci. Każdy chce być tylko “przy korycie ” jak już ktoś wyżej napisał. Graj próbuje, Stobiecks walczy i Szymonik. Chudaszek też próbuje ale już całą gmina huczy że chce być wójtową – to ja dziękuję bardzo, ale ona jeszcze bardziej chce się dopchać do koryta i strasznie mnie to już też odrzuca. Tam tylko kasę chodzi. Wszystkim
  Rada i wójt do zmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *