zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
fot. UG Miedźno
Wójt opublikował wyroki przegranej sprawy karnej z Wiolettą Skoczylas
01 lutego 2023 r. | 12:43
5

Wójt Gminy Miedźno Piotr Derejczyk opublikował wyroki Sądu Rejonowego w Częstochowie oraz Sądu Okręgowego w Częstochowie w związku z przegraną sprawą karną z Wiolettą Skoczylas. Wyroki zostały opublikowane na wniosek sądu.

Wyroki zostały opublikowane na jednej z podstron w newsie na stronie internetowej urzędu.

Z wyrokiem SR w Częstochowie można zapoznać się TUTAJ, a SO w Częstochowie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Wójt opublikował wyroki przegranej sprawy karnej z Wiolettą Skoczylas”

 1. mieszkanka pisze:

  Nawet nie ma odwagi przyznać się do kłamstwa. Z instytucji sądu sobie kpi. Z kogo on chce idiotów zrobić? Przecież każdy kilkukrotnie słyszał jego kłamstwa, a teraz zaprzecza nim. Mały tchórz. Brak mu najmniejszej nawet odwagi. Panie wójcie oczernił Pan bezpodstawnie swoją podwładną powinien mieć Pan odwagę ją publicznie przeprosić! Tak to zrobił Pan z siebie jeszcze większego kłamcę i jeszcze większego tchórza. Po co to Panu? WSTYD PANIE DEREJCZYK! WSTYD!

  19
 2. JAN pisze:

  MOŻNA PROSIĆ LINKA DO TEJ PODSTRONY?
  p.s. STRONĘ GMINNĄ PROWADZI FIRMA, KTÓRA ZA SWOJE USŁUGI SŁONO KAŻE SOBIE PŁACIĆ. PAN KAZE UKRYĆ, SŁUGUS WYKONUJE.
  NA INNE RZECZY W GMINIE NIE MA ALE CI KTORZY WCHODZĄ W TYŁEK MAJĄ SIĘ DOBRZE WOKÓŁ WODZA

  11
 3. Mieszkanka pisze:

  Czuć i widać koniec tej sielanki i cieplej posadki. Będąc na zabawie w rezmizie młodzież wywodząca się z rodzin blisko związanych z gminą i strażą wesoło śpiewała ***** *** do muzyki którą puszczał dj aż oczy przecierałam ze zdumienia nie wierząc co słyszę i widzę i myśle ze to dobry prognostyk aby pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *