zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
fot. OSP Ostrowy nad Okszą
OSP w Ostrowach nad Okszą z najwyższym wsparciem finansowym z gminy Miedźno
12 czerwca 2020 r. | 13:51
4

Gmina Miedźno przedstawiła mi listę środków finansowych, jakie otrzymały Ochotnicze Straże Pożarne w gminie MIedźno. Za ostatnie trzy lata, najwięcej pieniędzy otrzymała OSP w Ostrowach nad Okszą. Najmniej pieniędzy trafiło do OSP Koczałkowice.

Listę znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “OSP w Ostrowach nad Okszą z najwyższym wsparciem finansowym z gminy Miedźno”

 1. :) pisze:

  Proponuje ująć w tym rozliczeniu jeszcze rok 2016, ponieważ wtedy został zakupiony samochód dla OSP Miedźno, gdzie dofinansowanie z gminy było na tym samym poziomie jak w przypadku OSP Ostrowy. Pozdrawiam wszystkie jednostki 😉

 2. Warto wspomnieć pisze:

  Warto wspomnieć że w roku 2016 OSP Miedźno dostało dofinansowanie w wysokości podobnej do OSP Ostrowy na zakup samochodu, jeśli odejmie się tę kwotę w Ostrowach to ostatnie trzylecie należy do OSP Miedźno.

  10
 3. mieszkaniec pisze:

  Żeby rzetelnie podejść do tematu należałoby przedstawić zestawienie :
  1. Ile pieniędzy otrzymała dana straż.
  2. Jakie wyposażenie posiada dana straż.
  3. np. liczba wyjazdów do zdarzenia
  i wtedy można wyciągnąć wnioski jakie jest zapotrzebowanie każdej jednostki, kto jest pomijany, która straż jest bezproduktywna. i czy pieniądze zostały wydatkowane z założeniem celu jakiemu miały służyć.

  • mieszkaniec pisze:

   Co do zestawienia każdej jednostki to w porównaniu z OSP Miedźno każda inna wypadnie blado
   ok 100 samochodów; skuter śnieżny; części do samochodów, ok 10 szt motocykli, dziesiątki, setki (dokładnie nie wiem) sprzętu komputerowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *